VETŘELEC 1
VETŘELCI
VETŘELEC 3
VETŘELEC 4

KNIHY

OBRÁZKY

VIDEA

ČESKÉ VIDEA

ČESKÉ ZVUKY

PROFILY HERCŮ

CHARAKTERY

PC HRY

KDO JE TO VETŘELEC

SOUNDTRACK

TECHNICKÉ FAKTA

DOWNLOAD

ZAJÍMAVOSTI A ÚVAHY

ČESKÝ SCÉNÁŘ

DISKUZNÍ FORUM

KDO JSEM

CHYBIČKY A KRAVINKY

LONDÝNSKÁ INSPEKCE

FILM AVP - ÚVAHY

 

RECENZE NA OSTATNÍ FILMY:

RESIDENT EVIL

HVĚZDNÁ PĚCHOTA

HORIZONT UDÁLOSTI

 

Londýnská inspekce

Jak už jsem napsal v úvodu, odjel jsem na pár dní do Londýna. Jednak se podívat, jak to tam vypadá a žije a jednak se podívat na sestru, která tam pracuje jako au-pair. Když pominu, že děti v rodině, kde pracuje, jsou docela těžcí dementi tak tam bylo docela fajn. Po prohlédnutí nějakých památek a zajímavostí (jako, že jich v Londýně je až moc) jsem se vrhnul na hledání něčeho o Vetřelcích a sci-fi.

V prodeji je tam Alien Legacy, která vlastně obsahuje vše co verze prodávaná u nás. Jenže obsahuje bonusové páté DVD s různými materiály, které není možné u nás sehnat. Budiž, překousnul jsem to:))

Jenže v každém dobrém comicsovém obchodě seženete různé postavičky ze všech dílů - Ripleyovou, Call, Bishopa atd. - některé si můžete domalovat, některé jsou pohyblivé, je to prostě ráj. Jistě ceny jsou pro Čecha dosti drsné, ale co by fanoušek neudělal:)) Ale hodně mě dostala plastová figurka Královny u oslizlé stěny s lidskými kokony a vojákem se Smartgunem - originál od Foxu. Královna byla detailně vymodelovaná, nádhera, a byla vysoká zhruba 25 cm a dlouhá asi 30cm. Ale cena 25 liber byla opravdu těžká:))

Jinak si tam můžete koupit svícny ve tvaru vetřelců a další podobné kravinky. A v hospodě Devonschair Arms mají nad barem vetřelčí hlavu v životní velikosti - bohužel nemám vyfocenou:((

Mému oblíbenému seriálu Stargate se věnují v každém sci-fi časopise a ve velkých multimediálních obchodech seženete kterýkoliv díl na DVD nebo rovnou celé série za docela dobré ceny.

Však jsem nezaváhal a koupil jsem si speciální dvoudiskovou DVD verzi Terminator2 : Judgement day Special Edition za pouhých 10 liber, kterou tady rozhodně neseženete. A jiné filmy se dají sehnat i levněji...

Ale teď to nejlepší. V jednom obchodě na Oxford Street, který se zabývá prodejem strašidelných masek a podobných věcí, jsem narazil na figurínu Vetřelce v životní velikosti!!!

A zde máte pár fotek...

 

Pokud měla recenze úspěch, tak stačí napsat:))

 

 


Sulaco
velikost: 2,27MB
délka: 1:16 minut
formát: DivX


Badass
velikost: 1,52MB
délka: 0:46 minut
formát: DivX


Hadley´s Hope
velikost: 7,26MB
délka: 5:40 minut
formát: DivX


Vetřelec 3
velikost: 1,49MB
délka: 1:15 minut
formát: DivX


Kolonie 1
velikost: 1,85MB
délka: 1,34 minut
formát: DivX


Kolonie 2
velikost: 1,38MB
délka: 1:08 minut
formát: DivX


Dwayne
velikost: 434kB
délka: 0:19 minut
formát : DivX


Sentry guns
velikost: 4,34MB
délka: 2:40 minut
formát: DivX


Brett
velikost: 1,12MB
délka: 0:49 minut
formát: DivX