VETŘELEC 1
VETŘELCI
VETŘELEC 3
VETŘELEC 4

KNIHY

OBRÁZKY

VIDEA

ČESKÉ VIDEA

ČESKÉ ZVUKY

PROFILY HERCŮ

CHARAKTERY

PC HRY

KDO JE TO VETŘELEC

SOUNDTRACK

TECHNICKÉ FAKTA

DOWNLOAD

ZAJÍMAVOSTI A ÚVAHY

ČESKÝ SCÉNÁŘ

DISKUZNÍ FORUM

KDO JSEM

CHYBIČKY A KRAVINKY

LONDÝNSKÁ INSPEKCE

FILM AVP - ÚVAHY

 

RECENZE NA OSTATNÍ FILMY:

RESIDENT EVIL

HVĚZDNÁ PĚCHOTA

HORIZONT UDÁLOSTI

 

Aliens vs. Predator - The Movie

No. Když se ke mě dostala dostala zpráva, že se budou natáčet dva díly filmu Vetřelec, tak jsem byl nadšený. A když jsem se dozvěděl, že se u nás bude natáčet film Aliens vs. Predator, tak jsem málem pukl radostí:))

Ale když jsem se dozvěděl o čem AvP bude, tak to nadšení trochu opadlo. Že je režisérem Paul Anderson není marné, vždyť natočil filmy jako Mortal Kombat, Horizont Události nebo Resident Evil, ale podle dosud uveřejněných informací půjde děj proti dosud natočeným vetřelovským filmům.

Takže, filmy o vetřelcích začínají v roce 2120 a na planetě Acheron, kdežto Avp se odehrává v současnosti a ještě k tomu na Zemi!!! Což je trochu nelogické a divím se, že to FOX dovolil - teda jestli může do toho co kecat:))

Takže tedy k přiběhu nebo k tomu co jsem se zatím dozvěděl. Děj začíná na Antarktidě, kde jakási expedice nalezne zmrzlou Královnu nebo celou kolonii v jakési pyramidě. Expedice zařve, pak přiletí predátoři, začne masakr. Prostě docela nuda. A když jsem se dočetl, že tam bude figurovat nějaký hodný Predátor, hm, nevím...

Hrát by tam měla Milla Yovovichová a asi i Lance Henriksen. No u Milly to chápu, jako přítelkyně režíséra Andersona si asi chtěla zahrát, ale Henriksen?? Podle všeho by měl hrát Charlese Weylanda - zakladatele společnosti Weyland Yutani, známou z vetřelovských filmů. Pak třeba Tom Woodruff Jr.(designer vetřelců z předchozích filmů), jako vůdčí vetřelec nebo Ewen Bremner (hrál v Trainspottingu postavu Spuda). Dále si ve filmu zahrají čeští horolezci, pravděpodobně v kostýmech vetřelců.

Každopádně by bylo lepší natočit film Predátor 3, který měl svoji dějovou linii, než to takhle zaplétat dohromady. Nebo si vzít přiklad ze hry AvP 2, která měla velmi dobře udělaný příběh, ve kterém byly zakomponovány všechny tři rasy a nijak se to nehádalo s filmy o Predátorech ani Vetřelcích. No však uvidíme, jak si s tím Paul Anderson poradí - už teď se objevují v kinech teasery a 8.6.2oo4 naskočí film do světových kin.

Ale třeba se dočkáme i dříve:)) V Anglii se filmy, které se ještě v kinech neobjevily, běžně prodávají na ulici a dokonce na DVD o pár týdnů dřív, než je premiéra:)) No však v tom mají prsty asijští piráti, ale nekupte to, když za jeden film chtějí jen 5 liber:))

Pokud by měl někdo nějaké připomínky, tak stačí napsat na mail. Rád je uveřejním...

 

 


Sulaco
velikost: 2,27MB
délka: 1:16 minut
formát: DivX


Badass
velikost: 1,52MB
délka: 0:46 minut
formát: DivX


Hadley´s Hope
velikost: 7,26MB
délka: 5:40 minut
formát: DivX


Vetřelec 3
velikost: 1,49MB
délka: 1:15 minut
formát: DivX


Kolonie 1
velikost: 1,85MB
délka: 1,34 minut
formát: DivX


Kolonie 2
velikost: 1,38MB
délka: 1:08 minut
formát: DivX


Dwayne
velikost: 434kB
délka: 0:19 minut
formát : DivX


Sentry guns
velikost: 4,34MB
délka: 2:40 minut
formát: DivX


Brett
velikost: 1,12MB
délka: 0:49 minut
formát: DivX